Wiśniowy Sad

Czas na dobrą kuchnię!

Czas na dobrą kuchnię

O firmie

"Miłość i Głód- dwaj rodzeni bracia, dwie podstawowe przyczyny wszelkiego życia. Wszystko, co żyje, porusza się, aby szukać pożywienia..."

Iwan Turgieniew "Dwaj bracia"

Do życia potrzeba pożywienia – prawda tak prosta, że nie trzeba by jej komentować, gdyby nie odwieczne, niezaspokojone nigdy pragnienie człowieka, które pcha go do szukania czegoś jeszcze...

Stół, przyjaciele, znajomi, biel obrusa, blask świec, kelner z białą serwetą na ręku, aromat potraw, głęboka czerwień wina i słowa, które sypią się między ustami a brzegiem pucharu… Tak właśnie rozumiemy w naszej restauracji owo „szukanie pożywienia” współczesnego człowieka, który pomiędzy pracą i innymi obowiązkami, w ciągłym wyścigu z czasem szuka czegoś więcej.

Dlatego właśnie usadziliśmy przy stole miłość i głód – głód zaspokajamy, a o miłości można by wiele napisać… Czynimy wszystko, by rozmiłować naszych gości w smakach „Wiśniowego Sadu”, ale także w jego atmosferze, to z miłości do kuchni, jej magii i ulotnego piękna, wciąż obmyślamy nowe kompozycje smakowe, tworzymy, smakujemy, podajemy…, bo wiemy, że „dopiero syty ma apetyty”, jak powiedział J. I. Sztaudynger.

Zapraszamy zatem głodnych i sytych...

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00

w sobotę i niedzielę od 12:00 do 21:00.