Wiśniowy Sad

Czas na dobrą kuchnię!

Czas na dobrą kuchnię tlo www4.jpg

Kelner

15 kwietnia 2016

Kelner

Obowiązki:

  • Obsługa Gości restauracji
  • Przygotowanie deserów
  • Przygotowanie sali oraz stolików
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

    • Wysoka kultura osobista oraz miła aparycja
    • Dyspozycyjność
    • Mile widziane doświadczenie w branży
    • Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
    • Kreatywność
    • Znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym
    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

    • Praca w pełnym wymiarze godzin
    • Stabilność zatrudnienia;
    • Szkolenia i rozwój;
    • Przyjazne warunki pracy.